Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia


Więcej

Kontakt

 

ul. Krotoszyńska 74
63-708 Rozdrażew / Poland

+48 (062) 722 14 74
+48 (062) 722 12 96


Sprzedaż:


Szef działu sprzedaży

Stasik Łukasz  

kom  +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl

Kierownik działu sprzedaży 

(Europa, Azja)

 Agata Reimer   

kom +48 538-818-321

agata@scorpion.pl

Sprzedaż krajowa

 Malwina Marszałek  

kom +48 734-215-665

malwina.marszalek@scorpion.pl

Sprzedaż krajowa i zagraniczna
(Polska, Ameryka Płn. i Płd.)

Jakub Nowak     Znalezione obrazy dla zapytania flaga hiszpanii
kom +48 602-350-911
jakub.nowak@scorpion.pl

 

Sprzedaż zagraniczna
(Europa, Azja, Afryka)

Ewelina Zielichowska    
kom +48 882-362-791
ewelina.zielichowska@scorpion.pl
 

 



Zaopatrzenie:

 

Szef zaopatrzenia

Michał Stasik

kom +48 668 429 716

michal.stasik@scorpion.pl

Kierownik zakładu

Robert Gniazdowski
kom +48 606-912-006
zaopatrzenie@scorpion.pl

Piotr Keller

kom +48 600-879-270
piotr.keller@scorpion.pl

 

Produkcja:

Szef działu produkcji:
Łukasz Stasik 
kom +48 602 464 304

lukasz.stasik@scorpion.pl 

Kierownik produkcji

Krzysztof Kolenda

kom +48 660-720-261

produkcja@scorpion.pl

Księgowość / Sekretariat:


  

Joanna Stasik

joanna@scorpion.pl

 

Konstrukcja:

 

Szef Działu

Tomasz Stasik

kom +48 602-350-669

tomasz.stasik@scorpion.pl
konstrukcja@scorpion.pl

 

Jacek Stasik
kom +48 606 912 004
jacek@scorpion.pl

Mateusz Stasik

mateusz@scorpion.pl

Marian Konieczny

marian@scorpion.pl

Zuzanna Kratowska                                                                                                                                                                                   

zuzanna@scorpion.pl                                                                                                                                                                                                                                    

 

Serwis  / Uruchomienia:


Jakubek Piotr 

kom +48 660-793-711
piotr.jakubek@scorpion.pl 

Usługi spedycyjne:


Stasik Łukasz
kom +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl

 

Usługi Wypalania oraz gięcia:


Stasik Tomasz

kom +48 602-350-669

tomasz.stasik@scorpion.pl

Usługi frezowania toczenia:


Stasik Łukasz
kom +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl
Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość: