Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia


Więcej

Kontakt





ul. Krotoszyńska 74
63-708 Rozdrażew
 +48 (062) 722 14 74
 +48 (062) 722 12 96



CEO

Łukasz Stasik   

 +48 602-464-304
  lukasz.stasik@scorpion.pl
 


Sprzedaż:

  sprzedaz@scorpion.pl

Dyrektor handlowy

Bartosz Kałużny   

 +48 882-362-792
  bartosz.kaluzny@scorpion.pl 
 

Kierownik działu sprzedaży 

(Europa, Azja)

Agata Reimer    

 +48 538-818-321
  agata@scorpion.pl 

Sprzedaż krajowa

Malwina Marszałek  

 +48 734-215-665
  malwina.marszalek@scorpion.pl

Sprzedaż krajowa i zagraniczna
(Polska, Ameryka Płn. i Płd.)

Jakub Nowak    

 +48 602-350-911
  jakub.nowak@scorpion.pl 


Zaopatrzenie:

  zaopatrzenie@scorpion.pl

Szef działu zaopatrzenia

Michał Stasik

 +48 668 429 716
  michal.stasik@scorpion.pl

 



 

Piotr Keller

 +48 600-879-270
  piotr.keller@scorpion.pl


Produkcja:

  produkcja@scorpion.pl

Kierownik produkcji

Krzysztof Kolenda

 +48 660-720-261
  produkcja@scorpion.pl

Księgowość:

 Joanna Stasik

  joanna@scorpion.pl

Kierownik zakładu

Robert Gniazdowski

 +48 606-912-006
  robert.gniazdowski@scorpion.pl

 


Konstrukcja:

  konstrukcja@scorpion.pl

Szef Działu

Tomasz Stasik

 +48 602-350-669
  tomasz.stasik@scorpion.pl

 



 

Jacek Stasik
 +48 606 912 004
  jacek@scorpion.pl

Mateusz Stasik

  mateusz@scorpion.pl

Marian Konieczny

  marian@scorpion.pl


Serwis, Części, Uruchomienia:

  serwis@scorpion.pl

Szef Działu

Piotr Keller

  +48 600-879-270
  piotr.keller@scorpion.pl

 

  parts@scorpion.pl

 

Jakub Nowak
  +48 602-350-911

Bartosz Kałużny
  +48 882-362-792

Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
 
 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z rozporządzeniem UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym „RODO”, na stronie www.scorpion.pl/kontakt/dane-osobowe/ PPUH Scorpion jako Administrator Danych publikuje istotne dla przetwarzania danych osobowych informacje, w tym również informacje mające na celu spełnienie obowiązków informacyjnych określonych art. 13 i 14 RODO.

Zaakceptuj