Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia


Więcej

Kontakt

 

ul. Krotoszyńska 74
63-708 Rozdrażew / Poland

+48 (062) 722 14 74
+48 (062) 722 12 96


Sprzedaż:


Obsługa klienta / sprzedaż

Zagraniczna / Krajowa

Stasik Łukasz

kom  +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl

Sprzedaż zagraniczna

Europa, Afryka

Jan Bitner-Szczur 
kom +48 602-350-911
j.szczur@scorpion.pl

Sprzedaż zagraniczna

Ameryka Północna i Południowa

Rosja , Ukraina.


Agata Reimer 

kom +48 538-818-321

agata@scorpion.pl

Sprzedaż zagraniczna

Australia, Nowa Zelandia

Zatoka Perska, Azja

Anna Koronna 

kom +48 608-691-322

sprzedaz@scorpion.pl


Zaopatrzenie:

 

Szef zaopatrzenia

Michał Stasik

kom +48 668 429 716

michal.stasik@scorpion.pl

Kierownik zakładu

Robert Gniazdowski
kom +48 606-912-006
zaopatrzenie@scorpion.pl

Piotr Keller

kom +48 600-879-270
piotr.keller@scorpion.pl

 

Produkcja:


Kierownik produkcji

Krzysztof Kolenda

kom +48 660-720-261

produkcja@scorpion.pl

Księgowość / Sekretariat:


  

Joanna Stasik

joanna@scorpion.pl

 

Konstrukcja:

 

Szef Działu

Tomasz Stasik

kom +48 602-350-669

tomasz.stasik@scorpion.pl
konstrukcja@scorpion.pl

 

Jacek Stasik
kom +48 606 912 004
jacek@scorpion.pl

Mateusz Stasik

mateusz@scorpion.pl

Marian Konieczny

marian@scorpion.pl

Zuzanna Kratowska
zuzanna@scorpion.pl

 

Serwis  / Uruchomienia:


Stasik Łukasz

kom +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl

Usługi spedycyjne:


Stasik Łukasz
kom +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl

 

Usługi Wypalania oraz gięcia:


Stasik Tomasz

kom +48 602-350-669

tomasz.stasik@scorpion.pl

Usługi frezowania toczenia:


Stasik Łukasz
kom +48 602-464-304

lukasz.stasik@scorpion.pl
Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
Kod weryfikacyjny:
Wpisz znaki znajdujące się na poniższym obrazku.