Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia


Więcej

O firmie

Firma PPUH zajmuje się produkcją maszyn do zastosowania w przemyśle związanym z przerobem ziół, przypraw, herbaty, konopi, suszonych warzyw, suszonych owoców, kory, korzeni, tytoniu, odpadów poubojowych, surowców wtórnych – (np. miedzi, plastiku), odpadów drzewnych,

Dla przemysłu zielarskiego produkujemy m.in. urządzenia  do rozdrabniania – krajarki pionowe, rotacyjne, krajalnice toporowe, kruszarki, gniotowniki. Do czyszczenia oferujemy separatory sitowe - oscylacyjne, przesiewacze wibracyjne, separatory wagowe – tunele pneumatyczne. Inne nasze maszyny to młyny do mielenia, taśmociągi zwykłe, łopatkowe i łamane, wialnie, granulatory, myjki – płuczki, regały paletowe wysokiego składowania, filtrocyklony, mieszalniki bębnowe, stożkowe, wstęgowe, sterylizatory z wykorzystaniem suchej pary, nawilżacze.
Do przerobu konopii produkujemy całą linię technologiczną, na którą składają się: mulda przyjęciowa, krajarka toporowa, suszarnia, przecieraczka, separator, krajarka rotacyjna, tunel pneumatyczny, filtrocyklon i podajniki.

Do przerobu tytoniu produkujemy krajarki pionowe, rozrywaczki oraz systemy nawilżania tytoniu.

Do przerobu odpadów drzewnych, i innych odpadów produkujemy rębaki, brykieciarki, przesiewacze, krajalnice.

Do przerobu odpadów poubojowych ze zwierząt (mokre pierze, kości, jelita, itp.) produkujemy rozdrabniacze, podajniki, reaktory. Należy podkreślić, że jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która tworzy maszyny do krojenia mokrego pierza.

Zajmujemy się również produkcją automatów do nalewania parafiny i żelu, oraz różnego rodzaju urządzeń związanych z produkcją świec i zniczy

Inny profil naszej działalności to maszyny do piekarnictwa, czyli stół obrotowy do bułek a także podajniki – linie transportujące różnego zastosowania.

Oprócz tego wykonujemy również, koła zębate, łańcuchowe i ślimacznice, obsady łożysk, noże  a także części zamienne do maszyn i urządzeń. 
Realizowane przez nas projekty obejmują zasięgiem zarówno małe elementy linii produkcyjnych jak i całe linie. Przykładem mogą być pojedyncze maszyny z naszej oferty oraz całe linie technologiczne do krojenia, linie do mielenia, linie do sterylizacji, linie do granulacji, linie do brykietowania. Dokonujemy również na życzenie klienta różnego typu przeróbek istniejących już maszyn jak i całych linii produkcyjnych.
Do sprzedaży wykonanych przez nas maszyn oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasze maszyny pracują nie tylko w wiodących firmach zielarskich i herbacianych w Polsce, lecz również w Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Litwie, Rosji, Albanii, Macedonii, Bułgarii, Rumunii, Chorwacji, w Kazachstanie w Azji, w Sudanie, Egipcie, Maroku, Lesotho i Nigerii w Afryce oraz Brazilli, a także w USA . Współpracujemy również z, Francją, Holandią, Włochami i Węgrami.
Firma P.P.U.H. SCORPION duży nacisk kładzie przede wszystkim na potrzeby i wymagania naszych klientów. Staramy się nadążyć za wszelkimi nowinkami technicznymi i stosować je w produkowanych przez nas maszynach. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie fachowość i kulturalną obsługę.

Posiadamy bardzo bogaty park maszynowy wyposażony w nowoczesne maszyny do obróbki metali – wypalanie gazowe i plazmowe, centrum obróbcze CNC – toczenie i frezowanie, oraz wiele konwencjonalnych maszyn do obróbki metali.
Dla naszych polskich jak i zagranicznych klientów organizujemy pokazy maszyn w akcji przy użyciu różnych surowców.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Z wyrazami szacunku,

 

Właściciele i pracownicy firmy SCORPION ®


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi, produktami lub usługami, uprzejmie prosimy o kontakt

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z rozporządzeniem UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym „RODO”, na stronie www.scorpion.pl/kontakt/dane-osobowe/ PPUH Scorpion jako Administrator Danych publikuje istotne dla przetwarzania danych osobowych informacje, w tym również informacje mające na celu spełnienie obowiązków informacyjnych określonych art. 13 i 14 RODO.

Zaakceptuj