Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia.

Więcej

Kontakt

P.P.U.H. SCORPIONul. Krotoszyńska 74
63-708 Rozdrażew / Poland

+48 (062) 722 14 74
+48 (062) 722 12 96

Biuro:
biuro@scorpion.pl 

Księgowość / sekretariat:
Joanna Stasik
joanna@scorpion.pl

Zaopatrzenie:
Robert Gniazdowski
kom: +48 606-912-006
zaopatrzenie@scorpion.pl

Produkcja:
Krzysztof Kolenda
kom: +48 660-720-261
produkcja@scorpion.pl

Konstrukcja:
Jacek Stasik
(konstrukcja )
jacek@scorpion.pl
konstrukcja@scorpion.pl
kom: +48 606-912-004

Tomasz Stasik
(konstrukcja)
tomasz.stasik@scorpion.pl 
konstrukcja@scorpion.pl
kom: +48 602-350-669


Martyna Chmielarczyk
(konstrukcja)
martyna@scorpion.pl

Obsługa klienta / sprzedaż:
Łukasz Stasik
kom: +48 602-464-304
lukasz.stasik@scorpion.pl

Sprzedaż zagraniczna:
Jan Bitner-Szczur
kom: +48 602-350-911
j.szczur@scorpion.pl

Serwis/reklamacja:
Łukasz Stasik
kom: +48 602-464-304
serwis@scorpion.pl 
Imię i nazwisko:
E-mail:
Numer telefonu:
Wiadomość:
Kod weryfikacyjny:
Wpisz znaki znajdujące się na poniższym obrazku.