Produkujemy

maszyny, urządzenia,

linie produkcyjne i nie tylko...


Wieloletnie doświadczenie oraz jasno sprecyzowana
strategia i cele pozwalają nam sprostać realizacji
każdego zlecenia


Więcej

Kruszarka

1. Przeznaczenie i zastosowanie 
        Podstawowym zastosowaniem kruszarki jest kruszenie produktów w różnych gałęziach przemysłu: przemysł spożywczy, przemysł zbożowy. W przemyśle zbożowym kruszarka ma bardzo szerokie zastosowanie. W przemyśle spożywczym jest używany do rozdrabniania suszonych kwiatów np. hibiskusa, suszonych owoców (dzika róża) itp. W przemyśle herbacianym kruszarka jest używana do rozdrabniania komponentów służących do produkcji herbat. Ma także szerokie zastosowanie do kruszenia granulatu w procesie granulacji, do przygotowania frakcji pod herbaty ekspresowe np. typu fix.


2. Charakterystyka techniczna:

wydajność (uzależniona od rodzaju surowca)      1000-2000 kg/8h
moc silnika  5,5 kW
prędkość obrotowa silnika 1415 obr./ min.
obroty walca stałego 500 obr./ min.
przełożenie przekładni zębatej  1:2
średnica walców 156 mm
szerokość robocza walcy 312 mm
pojemność zasypu  90 l
podzaj pasa (anty- statyczny) HB 1950
ilość pasów 2 szt.
waga 240 kg
wymiary (długość x szerokość x wyskość ) 825x765x1280 mm


Dwuletnia gwarancja obejmuje całą maszynę z wyjątkiem materiałów eksplatacyjnych takich jak łożyska, rolki i pasy klinowe. 

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z rozporządzeniem UE nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym „RODO”, na stronie www.scorpion.pl/kontakt/dane-osobowe/ PPUH Scorpion jako Administrator Danych publikuje istotne dla przetwarzania danych osobowych informacje, w tym również informacje mające na celu spełnienie obowiązków informacyjnych określonych art. 13 i 14 RODO.

Zaakceptuj